Neden GNC Makina ?

Çünkü;
Deneyimli servis elemanlarımızın, en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak yaptığı bakım ve onarım sayesinde makinanızın ömrünü uzatır.
İş ve zaman kaybı olmaksızın GNC Makina servisinin güvencesini yaşarsınız.
Çünkü;
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Türkiye yedek parça stoğu ile müşteri taleplerinin %93’ü karşılanmakta, stokta bulunmayan parçalar ise 48 saat içinde müşterinin elinde olacak şekilde acil olarak getirilmektedir. Dolayısıyle makinaların parçadan bekleme süreleri minimum seviyede tutulmaktadır.
Müşterilere sunduğumuz tüm servis hizmetleri ve orijinal Caterpillar yedek parçalar için 6 ay işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.
Çünkü;
Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, Düzenli olarak eğitimlerine katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim mühendislerimiz, tüm GNC Makina servis personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.
Yeni makinalar müşteriye satılmadan önce eğitimlerini tamamlamış servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.