Neden GNC Makina ?

Çünkü;
Deneyimli servis elemanlarımızın, en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak yaptığı bakım ve onarım sayesinde makinanızın ömrünü uzatır.
İş ve zaman kaybı olmaksızın GNC Makina servisinin güvencesini yaşarsınız.
Çünkü;
Borusan Makina ve Güç Sistemleri Türkiye yedek parça stoğu ile müşteri taleplerinin %93’ü karşılanmakta, stokta bulunmayan parçalar ise 48 saat içinde müşterinin elinde olacak şekilde acil olarak getirilmektedir. Dolayısıyla makinaların parçadan bekleme süreleri minimum seviyede tutulmaktadır.
Müşterilere sunduğumuz tüm servis hizmetleri ve orijinal Caterpillar yedek parçalar için 6 ay işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.
Çünkü;
Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, Düzenli olarak eğitimlerine katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli eğitim mühendislerimiz, tüm GNC Makina servis personeline programlı teknik eğitimler vermektedir.
Yeni makinalar müşteriye satılmadan önce eğitimlerini tamamlamış servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.

Gnc Makina İle Özel Olduğunuzu Hissedin!

İşletmelerde bulunan jeneratör sistemlerinde yapılan bakımları ve her türlü parça değişikliklerini canlı olarak izlemek mümkün. Sektöründe  bir ilki gerçekleştiren GNC Makina, kameraya kaydettiği görüntüleri dilerseniz o an dilerseniz de sonrasında izleyebiliyorsunuz. Kafalarda oluşan soru işaretlerine son veren ve profesyonel çalışmanın ürünü olan kamera sistemiyle takipte son noktaya gelindi. Dilerseniz daha sonrasında yapılan işlemleri izleme imkanı sunan sistemde size sunulan CD ile tüm bakım kayıtlarınızı artık arşivlemeniz mümkün.

İster Canlı İzleyin , İster Arşivleyin

Jeneratör bakımınızın her anını izleyebileceğiniz görüntüler size yapılan işlemler hakkında da detaylı bilgi vermiş oluyor. Bu sayede yapılan işlemleri ayrıntılı bir şekilde izleyerek bakımın aşama aşama nasıl yürütüldüğünü görmeniz mümkün. Dilerseniz bu kayıtları size ulatıktan sonra arşivleyebilir ve dilediğiniz zaman detaylı inceleyebilirsiniz.

Aşama Aşama Canlı Yayın

Bakım sürecini takip etmek için bir personel ayırmanızı gerektirmeyen bu sistem sayesinde, çalışmaları zahmetsizce bilgisayar ekranından takip edebiliyorsunuz. İşletmenizde yada atölyede yapılan çalışmaları anlık ve günün istenilen saatinde  sisteme bağlanarak izlemek mümkün. Bu sayede çalışmaların hangi aşamada olduğunu, parçaların değişip değişmediğini görebilir ve soru işaretlerine gerek kalmadan canlı takip edebilirsiniz.

Sayfanın Başına Dön