Neden Kiralama

Kiralamak Her Yönden Avantajlı…

Siz en uygun makinayı seçersiniz! Satın aldığınız makina bazen işiniz için en doğru, en verimli makina olmayabilir, makinayı kiralamak sizi bu riskten kurtarır. size en uygun makinayı kiralayabilirsiniz.

işletme maliyetleriniz azalır! Kiraladığınız makinalarda finansman, tamir ve bakım gibi maliyetleriniz olmayacağı gibi bu işlerle ilgilenen bir ekip de bulundurmanız gerekmeyecektir.

Gerçek maliyetini görebilirsiniz! Sahip olduğunuz makinanın gerçek maliyetini bilmeniz zordur. Kiraladığınız makinalarda ise kira faturası, nakliye, yakıt ve tırnak, bıçak ve riper ucu gibi aşınma malzemelerinden başka bir maliyetiniz yoktur.

Makinanız her zaman yüksek performansla çalışır! Kiraladığınız makinalar 0-2 yaş arası sorunsuz makinalardır. Yüksek işte kalma süreleri sayesinde işinizden geri kalmazsınız.

Bakımıyla uğraşmak zorunda değilsiniz! Kiraladığımız makinaların periyodik bakım hizmetleri firmamıza aittir.

Satarken zarar etmezsiniz! Uzun süre parkınızda kalan makinaların düşük fiyatla satılma riskini ortadan kaldırır.

Neden Cat Rental Store-Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nden Kiralama?

Güven şunu bilmelisiniz ki, Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nden kiralama yaptığınız taktirde sizinle anlaşılan şartlar kira dönemi boyunca hiç değişmeyecektir. Verilen sözler yerine getirilecektir.

Yaygın Servis Ağı Kiraladığınız makinalar Türkiye’nin neresinde çalışırsa çalışsın, Borusan Makina ve Güç Sistemleri’nin bakım sorumluluğu ve kontrolü altındadır. Kiraladığınız makinanın bakım ile uğraşmak zorunda değilsiniz.

İstediğiniz Makinayı Kiralayabilme Olanağı Siz işinize odaklanın. Bırakın kiraladığınız makinaları biz takip edelim. istediğiniz adette makinayı rahatlıkla kiralayabilirsiniz. işinizi beraber geliştirelim.

Neden 2.El

İkinci El olarak jeneratörlerin satın alma kararı Caterpillar – Borusan Makina ve Güç Sistemleri tarafından, servis geçmişi incelenerek verilmektedir.

  • İkinci El olarak satın alınan jeneratörlerimizin bakımları uzman teknik personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte, varsa problemleri çözüldükten sonra satışı gerçekleştirilmektedir.
  • İkinci El envanterimizde yer alan tüm jeneratörlerimize, yük testi yapılarak satışı gerçekleştirilmektedir.
  • Müşterilerimizin elinde bulunan ve değiştirmeyi / ikinci el olarak satıp değerlendirmeyi düşündükleri Caterpillar marka jeneratörler, gerçek değerlerini verilerek satın alınmaktadır.
  • ESC (Uzatılmış Servis Kapsamı) şartlarını sağlayan, ikinci el satışını gerçekleştirdiğimiz jeneratörlere, bakımları tarafımızdan yapılması şartıyla 1 yıl garanti verilmektedir.