Biz makinanıza bakarken siz de işinize bakın.
Makinanızın bakım periyotlarını izlerken, periyodik bakım ve onarımlarını yaparken harcadığınız zaman işinize ve üretiminize ayırdığınız zaman değildir. Sabit fiyatlı olarak talep edilebilen Müşteri Destek Anlaşmaları(MDA) ile tüm bu rutin işlerinizi bize bırakıp zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz. Bu işlem size düşündüğünüzden daha az bedele malolacaktır. Takım ve atölye masraflarındaki tasarruflarınız da dikkate alındığında bu konunun önemi daha büyük olarak ortaya çkacaktır. Çalışma koşullarınıza uyar. Önceden yakalanabilen beklenilmeyen arızalara karşı en iyi sigorta Müşteri Destek Anlaşmalarıdır. ister bir Caterpillar iş makinasına isterse filoya uygulanabilir.

Uzmanların güvencesindesiniz.
Borusan Makina servis ekipleri Caterpillar ürünleri konusunda çok iyi eğitilmişlerdir. Orjinal Caterpillar parçalarını kullanmak makinanınızın ikinci el değerini yükseltir, ömrünü uzatır ve arızaları azaltır. Kısaca işinizin sürekliliğini sağlayarak tasarruf yapmanızı sağlar.

Borusan Makina hem Koruyucu Bakım Anlaşmaları hem de Tam Randıman Anlaşmalarında size beklentilerinize uygun esnek paketler sunmaktadır.

Müşteri Destek Anlaşmaları programının verimliliğinize katkısını keşfetmek için sadece Borusan Makina Bölge ve şubelerinden biriyle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Size en uygun seçenek sunulacaktır.